22. července 2018 - sranda závod v Budišově

v neděli jsme vyrazili na sranda závod (farma) do Budišova. Nálada byla super a myslím, že jsme si akci všichni moc fajn užili. Zeppík nakonec skončil na druhém místě, hned po svém synovi Bambulovi :)

18. července 2018 - pasení

stále se snažíme trénovat pasení, i když počasí nám moc nepřeje. Buď je šílené horko nebo zase prší :). Prostě člověk si nevybere. Začínáme více pracovat na Mistrovství České republiky v pasení pro borderky, připravujeme seminář s Eliane Verboven. Zjišťujeme zda uspořádat seminář s Petrou Szarvas z Maďarska a taky s Terrym Kenney z Kalifornie. Plány jsou velké a uvidíme co všechno nakonec vyjde. 

16. července 2018 - opět Jeseníky

a jelikož nám Jeseníky chybí, tak jsme se do nich aspoň na víkend vrátili :). Opět jsme se prošli po okolí a já se zastavil i do Šumperka. Mám takový svůj malý projekt a rád bych si doma udělal nové akvárium. Takže jsem při této příležitosti v pátek navštívil i akvaristiku. Už se těším, až už budu mít vše za sebou a doma parádní akvárium.

9. července 2018 - jeseníky

první týden v červenci jsme opět, již tradičně vyrazili do Jeseníků. Dojeli za námi i kamarádi, takže o společnost jak psí, tak také lidskou nebyla nouze. Byl to úžasný týden plný výletů, koupání a odpočinku.

23. a 24. června 2018 - návštěva z finska

o víkendu jsme měli opět vzácnou návštěvu, tentokráte to byla Laura a Jukka. Přijeli až z dalekého Laponska, kde jsme byli v roce 2016 a snad se tam vrátíme zase příští rok. Laura s Jukkou mají doma bratra Polara - Jacka a Zeppova syna Sama. 

26. května 2018 - pastuškové na hradě

Dostal jsem nabídku předvést pasení na hradě Hukvaldy a taková nabídka se neodmítá, a tak jsme vyrazili směr Hukvaldy. Doprovod mi dělal jen Zepp a Polar. Vixie hárá, a tak by byla její společnost spíše na škodu. Společně s námi ještě také jela Monča s Bambulou a Chasem a Radek s rodinkou a Kery. Myslím, že se akce povedla a nebyla asi naše poslední :).

foto: Radek Polášek

14. května 2018 - Zepp

A máme tady dalšího oslavence. Zeppík slaví svoje 5. narozeniny. Vše nej kámo.

13. května 2018 - bäxx a max

Velká gratulace putuje také do Německa. Max s Bäxxem vyhráli německý Agility World Cup tryouts 2018 a pojedou na mistrovství světa do Švédska. Největší gratulace oběma.

 

12. a 13. května 2018 -  Mistrovství republiky border kolií v agility

Další agility akce na kterou jsme se jeli podívat a jsem tomu opravdu rád. MR probíhalo na úžasném místě, které určitě ještě někdy navštívíme. Tošovice mne opravdu okouzlily. Na závodech jsme se opět potkali se Zeppovými potomky, a to jak po Tesse, tak také po Anize. Zepp dokonce potkal svoje první vnouče :). Úžasná akce a opět úžasné výsledky. Zeppův syn Skippy se stal společně s Verčou vícemistrem v kategorii A1. Velká gratulace.

6. května 2018 - Polar slaví :)

Již jsou to tři roky co se narodil nejmladší člen mé smečky. Takže milý Polare, vše nej a hlavně zdraví. Všem sourozencům také vše nej. 

2. května 2018 - návštěva na závodech

Společně se psy jsme se zajeli podívat na závody agility do Opavy, kde závodili Zeppovi potomci. Jako obvykle byli moc šikovní a moc rádi jsme je zase viděli.

23. dubna 2018 - Návštěva štěňat 

v neděli jsme vyrazili směr Polsko. Cíl byl jasný, vidět štěňata od Zeppa a Zarazy. Cesta to byla dlouhá, celkově jsem odřídil téměř 900 km, ale stálo to za to. Štěňata jsou parádní, ale to se dalo čekat :). 

16. dubna 2018 - Český krumlov

na víkend jsme vyrazili do Českého Krumlova. Počáteční problémy s ubytováním byly vyřešily a my našli parádní ubytování jak pro nás, tak také pro všechny mé psy :). Byl to moc fajn víkend a opět jsem se ujistil v tom, že Český Krumlov je pro mne nejkrásnější město v ČR. Cestou zpět domů jsme se zastavili také v Českých Budějovicích a Vixie se zase po delší době potkala se svojí chovatelkou. 

3. dubna 2018 - prodloužený víkend

Ve čtvrtek jsme vyrazili směr Jeseníky, užít si prodlouženého svátečního víkendu. V pátek jsme již vyrazili na náš první výlet po okolí a ušli jsme něco málo přes 15 km. Další den nás čekal další parádní výlet, přibližně stejně dlouhý. V neděli jsme již jeli na pasení do Olomouce. A zlatý hřeb nás čekal v pondělí. Ve společnosti dalších psů a lidí, celkem nás bylo 10 s 16 psy, jsme vyrazili na Kelčský Javorník. A bylo to opravdu dobrodružství, proste jsme šli cestou necestou, polem nepolem :)

Foto: Radim Odložilík

29. března 2018 - Krásné Velikonoce :)

12. března 2018 - víkendové pasení

             

6. března 2018 - Štěňata

dnes se narodilo Zeppovi a Zaraze sedm parádních štěňat. Všichni jsou zdraví.

 

27. února 2018 - návštěva z finska

Víkend byl v duchu vzácné návštěvy. Přijela se na nás podívat Marja a Hanna. Obě děvčata mají psa z chovatelské stanice Toberoi. Marja je majitelka Tempa, bratra Zeppa. Marja se přijela podívat na Applause, kterou bude Zepp krýt někdy v březnu. Ráda by totiž měla štěně po Zeppovi. S děvčaty jsme byli v sobotu na pasení, v neděli na setkání se Zeppovými štěňaty na Štěrkovně a odpoledne na Pustevnách. V pondělí jsme vyrazili směr Praha, tam už však bez psů. Víkend to byl opravdu náročný, zvláště díky nízkým teplotám, ale celkově to bylo moc fajn.

Fotky ze Štěrkovny, autor Jirka Wasserbauer

 

 

19. února 2018 - Zeppova dcera v Polsku

18. února 2018 - hory, hory a zase hory :)

17. února 2018 - Pustevny, Beskydy

 

10. února 2018 - Pustevny, Beskydy

                                                 

3. února 2018 - Ondřejník, Beskydy

26. ledna 2018 - potvrzena březost

štěňata budou :)

15. ledna 2018 - Zepp a Applause

 Budoucí Zeppova nevěsta :)

 

  

 

14. ledna 2018 - první pasení 

 

   

7. ledna 2018 - štěňata

Dnes se narodilo 7 malých kuliček po Zeppovi a Whippy. Všichni jsou zdraví a plní života. Celkem se narodilo 7 štěňátek, 4 kluci a 3 holky. Všichni černobílí a z toho jeden kluk a jedna holka s pálením. 

Holka 1

   

Holka 2

 

 holka 3

 

 kluk 1

 

kluk 2

  

 kluk 3

 

 kluk 4

 

2. ledna 2018 - začátek roku

Konec roku 2017 a začátek roku 2018 jsme prožili na horách. Bylo to moc fajn, ač nám počasí přímo nepřálo. Téměř každý den pršelo nebo bylo minimálně bahno, ale i přesto jsme podnikali každý den procházky po okolí. Jezdili také za námi kamarádi a to jak psí, tak lidští. Nejdelší procházka měla přes 20 km a proběhla v jediný den, kdy bylo docela pěkně :).

   

Zepp nakryl Zarazu. Jestli budou štěňátka se dozvíme přibližně za měsíc.

1. ledna 2018 - narozeniny a nový rok

Zeppíkovi šťěňata oslavila již druhý rok od svého narození. Vše nej :) a při té příležitosti také vše nejlepší do dalšího roku.

Archív novinek

 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009